Зустріч зі Сходом і Заходом у серці Києва

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниКІБіТ у КиєвіЗустріч зі Сходом і Заходом у серці Києва

20170323_155232

23 березня 2017 р.  слухачі підготовчого відділення КІБіТ мали заняття в несподіваній аудиторії – у Національному музеї мистецтв ім. Богдана й Варвари Ханенків. Це місце краще за будь-яке інше в столиці дозволяє зрозуміти тяжіння української культури до європейської традиції.

Студенти з Пакистану й Кореї побачили виставку живопису, скульптури й кераміки «Царство Флори», які об’єднані темою відчуття приходу весни митцями різних епох, західну та східну колекції музею, були вражені Золотим кабінетом – ілюстрацією до роману «Дон Кіхот», італійським живописом і скульптурою. Усе побачене обговорювали з викладачем, намагалися підшукати переклад.

У Східному відділенні музею пакистанські студенти довго стояли зачаровані біля сторінок середньовічного Корану й повторювали напам’ять записану там суру. Те тепло, яке з’явилося в їхніх очах після цього залу, було красномовнішим за безліч слів і не потребувало транскрипції.

20170323_160230 20170323_163426