Студенти КІБіТ проти гендерного насильства!

Київський інститут бізнесу та технологійПодіїСтуденти КІБіТ проти гендерного насильства!

Проблема насильства столітті залишається болючою та актуальною і в ХХІ. І особливої актуальності набуває гендерне насильство, прояви якого зустрічаються навіть в найбільш розвинених цивілізованих країнах.

З метою звернути увагу громадськості до проблеми насильства за статевою ознакою, Київською міською державною адміністрацією було організовано акцію «16 днів проти гендерного насильства», яка була покликана протидіяти домашньому насильству та торгівлі людьми.

Багато хто із студентів КІБіТ вважає своїм покликанням не лише досягти успіху та збагачення, але і змінити світ. Такими є і наші нігерійські студенти, які спільно із професором Наталією Воловик прийняли участь у круглому столі, присвяченому обговоренню питань, пов’язаних із гендерним насильством. Учасникам надовго запам’ятається емоційний щирий виступ Санні Зейнаб Омолара, яка оперуючи фактами та доказами, переконливо зобразила жахливу долю жінки у традиційних провінціальних африканських родинах.

Студенти Київського інституту бізнесу та технологій виразили повну готовність всіляко боротися проти домашнього насильства та торгівлі людьми словами та діями.

Керівництво Інституту виражає вдячність нашим свідомим студентам та призначає їм зустріч на наступних захистах щодо захисту гідності та прав людей!