Cтуденти Житомирської філії КІБІТ на відкритті пам’ятника

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниCтуденти Житомирської філії КІБІТ на відкритті пам’ятника

17 квітня студенти Житомирської філії КІБІТ були присутні на відкритті пам’ятника у вигляді символічної гранітної чаші з кульками морозива, що встановило за власні кошти підприємство ПАТ «Житомирський маслозавод» на Новому бульварі в м. Житомирі.

«Монументальна скульптурна композиція виготовлена ?з 4 видів граніту і має висоту 3 м 30 см, загальна вага скульптури — 14 тонн. Було важко знайти щільну брилу граніту два на два метри, з якої повинні були виготовити чашу для морозива, в пошуках її об’їздили всю Україну», — розповідала маркетолог маслозаводу Тетяна Хом’як. За її словами,Пам’ятник морозиву зареєстрований у Книзі рекордів України. Дипломи за досягнення рекорду президенту компанії «Рудь» Петру Рудю вручив керівник проекту «Книга рекордів України» Ігор Підчибій.