Київський інститут бізнесу та технологійНовиниПедагогічна освіта і наука в умовах класичного університету: традиції, реалії, перспективи

Директор Уманської філії КІБіТ Атаманчук Юрій Миколайович взяв участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Педагогічна освіта і наука в умовах класичного університету: традиції, реалії, перспективи» яка проходила у Львівському національному університеті ім. Івана Франка.

Доповідь Юрія Миколайовича «Застосування інформаційних технологій для поліпшення управління навчально-виховним процесом у вищих навчальних закладів» отримала позитивні відгуки колег.

У конференції взяли участь представники провідних ВНЗ України, Польщі та Коледжу освіти й розвитку особистості Західно-Мічиганського університету (м. Каламаз, штат Мічиган, США).