Вітаємо із Днем захисника Вітчизни!

Київський інститут бізнесу та технологійПодіїВітаємо із Днем захисника Вітчизни!

Київський інститут бізнесу та технологій –  навчальний заклад, задачею якого є випуск фахівців, здатних захищати Україну під час війни та відбудовувати  нашу державу після Перемоги.

Серед наших студентів є військові, які захищають нашу країну на фронті.

Наші викладачі  та здобувачі освіти роблять все можливе для наближення Перемоги у тилу.

Весь колектив КІБіТ – єдина родина, Батьківщина якої є Україна.

Вітаємо всіх захисників і захисниць із Днем захисника Вітчизни! Наші вітання із Днем Покрови Богородиці! Найщиріші побажання всім юнакам у славетний День Козацтва! Висловлюємо підтримку і пишаємося всіма небайдужими українцями у День територіальної оборони!

Бажаємо всім бути щасливими на своїй рідній землі, мати міцне здоров’я, здобути Перемогу та відновити Україну!