Активне дозвілля у карантин! «Sport Time в КіБіТ»

Київський інститут бізнесу та технологійПодіїАктивне дозвілля у карантин! «Sport Time в КіБіТ»

Як зміцнити імунітет і уникнути хвороб? Звичайно, зміцненням імунітету! А онлайн навчання, якщо є продуктивним в плані підвищення рівня цифрової компетентності, то не зовсім корисним для загального фізичного самопочуття.
Отже, щоб перевірити свою спортивну форму та зміцніти здоров’я, студенти Київського інституту бізнесу та технологій взяли участь у дводенному марафоні «В здоровому тілі – здоровий дух».. Захід проводився за наступною програмою:
Для хлопців: четвер 29 жовтня
• Командні ігри (футбол, волейбол)
• Тренування із фітнес тренером для збільшення м’язової ваги.
Для дівчат: п’ятниця 30 жовтня
• Тренування із фітнес тренером (програми «Схуднення» та «Корекція фігури»)
Результат перевищим всі сподівання! Після інтенсивних ,але корисних і продуктивних трунувань, наші студенти довели, що мають чудову спортивну форму і є незламними перед вірусом. Тримаємо себе у формі, а здоров’я у нормі!