Дмитро Селезньов: «Після складних та цікавих днів, із задоволенням хочеться дізнатися, що залишилося в пам’яті і над чим ще потрібно попрацювати»

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниДмитро Селезньов: «Після складних та цікавих днів, із задоволенням хочеться дізнатися, що залишилося в пам’яті і над чим ще потрібно попрацювати»

seleznevНавіть влітку ми не втрачаємо звязку із нашими студентами. Своїми враженнями від літніх канікул поділився Дмитро Селезньов, студент третього курсу спеціальності «Психологія», член Студентської Ради КІБіТ.

– Позаду ще один навчальний рік. Якими знаннями Ви збагатилися, і які навички придбали саме в цьому році?

Навички спілкування з людьми, проведення тренінгів та переговорів. роботи з конструктивними та деструктивними конфліктами, Також я написав власну статтю під керівництвом викладачів, і навчився надавати першу медичну допомогу. Що стосується суспільного життя, я брав участь у створенні «Календаря подій», оформляв для «студради» бейджики, створював та розміщував оголошення та робив багато інших подібних речей.

– Наскільки складно було скласти літню сесію?

Сказати по правді – було «не складно», а навпаки захоплююче. Після складних та цікавих днів, із задоволенням хочеться дізнатися, що залишилося в пам’яті і над чим ще потрібно попрацювати.

– Що Ви зробили відразу після останнього іспиту?

Провів час з одногрупниками та іншими студентами. Завершив все незакінчені справи в інституті і продовжував роботу над статтею, але вже вдома.

– Пройшла половина літа. Ви вже встигли кудись з’їздити?

Ще не встиг, але часу ще достатньо. Скажу точно, що хочу відпочити від цивілізації, але як і раніше буду використовувати тільки телефон для читання книг та для фізичних вправ, на жаль, тут я вдаюся до хитрощів.

– Молодь – шанувальники  фестивалів і свят. Вдалося відвідати якийсь літній захід?

Так, вдалося відвідати PinchukArtCentre, а саме: Виставку «Крихкий стан» та Дослідницькі платформи: «Федір Тетянич. Канон Фріпулья», «Батьківщина в вогні. Інтервенція Колективу конкретних дат», «Versus в рамках PAC-UA Переосмислення ».

– З ким Ви зазвичай проводите час? Нинішнє літо не порадувало цікавими знайомствами?

Зазвичай з друзями або знайомими. Що стосується нових знайомств нинішнього літа, навпаки, мене особливо порадував візит білоруських студентів з БГТУ (Білоруський державний технологічний університет), було приємно та пізнавально проводити з ними час, дуже цікаві люди.

– Час студентства  – безперервне збагачення інформацією. Які нові книги або Інтернет-ресурси Ви для себе відкрили цього літа?

Мене зацікавили такі книги: «Джек. Мої роки в GE ». «Бізнес по-єврейськи. 67 золотих правил». «Майстерність спілкування в будь-якій ситуації». «Мері Кей. Про вміння працювати з людьми» та інші. А з Інтернет-ресурсів: «litlife.club», «royallib.com» «litmir.me», «rutlib2.com», «e-reading.club», «librusec.pro» – це все про літературу, яку можна читати онлайн і скачати.

– Багато студентів влітку працюють. Як з цим у Вас?

Не дуже стрімко, спершу потрібно закінчити заплановані справи, а потім вже працювати. Адже після того як влаштувався на роботу, не завжди знайдеться час на щось реально важливе.

seleznev1

«За допомогою «Календаря подій» я хочу об’єднати всі ВНЗ»

– Попереду ще половина літа. Поділіться Вашими очікуваннями від майбутніх літніх днів.

Я планую розвинути «Календар подій», поширити його по всім ВНЗ України. Зацікавити, об’єднати студентів і викладачів для розвитку спільних інтересів. Кожен, хто хоче відвідати цікаві заходи, зможе підписатися на той контент, що його цікавить. Також цим я звеличую можливості КІБіТ, а саме прагнення студентів до розвитку та вдосконалення свого інституту.

– Розкажіть детальніше про «Календарі подій». З якою метою він створений, яка інформація в ньому розміщується і де його можна знайти?

Календар створений для КІБіТ, працює в форматі «гугл-календар», в ньому знаходиться інформація про новини інституту, активний відпочинок, цікаві місця, масштабні події, навчання за кордоном та пізнавальні заходи. За допомогою «Календаря подій» я хочу об’єднати всі ВНЗ, що б наші та інші студенти дивилися і цікавилися – які є заходи, семінари, виставки, що б хоч якось пізнавали нашу країну.

– Яким чином Ви бачите механізм об’єднання всіх ВНЗ за допомогою «Календаря»?

Я створив меню, воно знаходиться вконтакті (згодом я це зроблю і в facebook), що б люди заходили та підписувалися на календар. В меню вони можуть обрати будь-яку вкладку, наприклад «новини КІБіТ» або «активний відпочинок», натиснути на спеціальний ярличок і їм буде надана можливість «підписатися». Вони підписуються, після цього можуть завантажити «гугл-календар» собі на телефон (підходить і для айфона, і для андроїда), і інформація про заходи і часу їх проведення з’являється автоматично в той день, коли вони відбуваються.

– Де саме вконтакті або у facebook можна буде знайти цю програму?

Передбачається розташувати меню в групі КІБіТ вконтакті, а також планую створити окрему сторінку в facebook та залучати людей шляхом розсилки запрошень.

– Повернемося до сонячної темі літа. Чого Вам не вистачає для повноти відчуттів літнього відпочинку?

Думаю, що, як і багатьом – часу та грошей. Так була б можливість, більше відвідувати цікаві місця, читати якомога більше пізнавальної літератури, щось дивитися та проводити час з рідними і друзями в нестандартних місцях.

– Назвіть 5 речей, які Ви запланували на літо, і які з них вже виконані?

Це: 1. Читати книги. 2. Займатися спортом. 3. Розвивати співтовариство «Інститут успіху» та  «Календар подій». 4. З’їздити відпочити. 5. Влаштуватися на роботу.

На даний момент виконується робота з розвитку Товариства та редагування Календаря подій. Також читаються книги з психології і ділової літератури, ну і само собою проводитися регулярна підтримка за допомогою  фізичних вправ.

КІБіТ вже може сподіватися, що Ви за ним скучили?

Може! Відпочивати, звичайно, потрібно, літні канікули дають таку можливість, але в інституті присутня певна атмосфера, після якої хочеться повернутися до цих прекрасних фрагментів і створювати нові.