Научная деятельность КИБиТ

25 мая состоится XXI международная научно-практическая конференция “Студент-исследователь-специалист”. По соответствующим направлениям участники обсудят экологические аспекты современности; проблемы менеджмента и маркетинга, в том числе и новых тенденций брендинга; IT-технологий. Цель конференции определить вызовы современного бизнес-образования и предложить пути решения. Международный обмен научного потенциала и опыта – в приоритете стратегии Киевского Института Бизнеса и Технологий.

Наукова діяльність КІБіТ

25  травня відбудеться XXI міжнародна науково-практична конференція “Студент-Дослідник-Фахівець”. За відповідними напрямками учасники обговорять екологічні аспекти сучасності; проблеми менеджменту і маркетингу, в тому числі і нових тенденцій брендінгу; IT-технологій. Конференція має на меті окреслити виклики сучасної бізнес-освіти і   запропонувати шляхи вирішення. Міжнародний обмін наукового потенціалу і досвіду – у пріоритеті стратегії Київського Інституту Бізнесу та Технологій.