Круглий стіл з фахівцями в галузі туризму

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниКруглий стіл з фахівцями в галузі туризму

12 грудня 2011 року директором Житомирської філії КІБІТ, доцентом Саух І.В. в рамках вивчення навчальної дисципліни «Менеджмент туризму» було проведено круглий стіл з фахівцями в галузі туризму, викладачами ЖФ КІБІТ та студентами І та V курсів денної форми навчання напряму «Менеджмент».

Головною метою даного заходу було підвищення рівня професійної підготовки майбутніх менеджерів в туристичній галузі.

У цілому обговорення відбувалось у жвавому ритмі, панувала атмосфера взаємної підтримки і поваги. Студенти демонстрували достатній рівень знань з професійних дисциплін. Приємно відзначити, що аудиторія чула і розуміла кожного. Усі учасники отримали позитивні емоції і ще протягом тривалого часу продовжували дискутувати.