Тематичний захід «Поліські рушники»

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниТематичний захід «Поліські рушники»

1 жовтня в Житомирській філії КІБіТ біля етнографічної світлиці пройшов тематичний захід «Поліські рушники». Лейтмотивом свята були обрані слова: «І на тім рушникові оживе все знайоме до болю, і дитинство, й розлука, й твоя материнська любов».

Студенти не тільки представили глядачам рушники з усіх регіонів Житомирської області, а й розповіли про символіку, орнаменти, кольори, про традиції, та свята, пов’язаніз рушниками.

Надзвичайно цікаво студенти розповіли про те, як ткали, вимочували та білили полотно на сонці. З усмішкою розповідали про посаг кожної дівчини до весілля, про сімейні узори, які переходили з покоління в покоління.

Рушник характеризує жіночу вправність, майстерність, ніжність і працьовитість. Цей символ назавжди збережеться у нашій хаті, як ознака великої любові й незрадливості.