Київський інститут бізнесу та технологійНовиниВсеукраїнська науково-краєзнавча конференція «Мінерально-сировинні багатства України: шляхи оптимального використання»

Студенти та викладачі Житомирської філії КІБІТ прийняли участь у Шостій Всеукраїнській науково-краєзнавчій конференції «Мінерально-сировинні багатства України: шляхи оптимального використання». Конференція проходила на базі Музею коштовного та декоративного каміння у м. Володарськ-Волинському.

Студентам було цікаво прослухати доповіді шановних науковців, досвідчених геологів, краєзнавців та молодих дослідників, які піднімали актуальні проблеми мінерально-сировинної бази Житомирщини, туристично-рекреаційні можливості регіону, екологічні проблеми, а також музейний аспект вивчення мінеральних ресурсів України.