Студенти власноруч робили цеглини з саману

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниСтуденти власноруч робили цеглини з саману

Студенти та викладачі Житомирської філії КІБІТ відвідали майстер-клас з будівництва саману.

Вперше було цікаво дізнатись, що в Україні ця назва з’явилась від тюркського перекладу і означає буквально «солома». Це будівельний стіновий матеріал, який являє собою невипалену цеглу з суміші глини, соломи та піску. Саман був широко поширений в будівництві житла народів світу, особливо в степових і гірських районах. На Україні з саману традиційно будували мазанки.

Студентам та викладачам випала нагода ще й власноруч спробувати зробити свої цеглини з саману. Всі впевнились, що це не тяжко, потрібен тільки матеріал, терпіння, хороший настрій та дружній колектив, яким і є родина КІБІТ.