Студенти відвідали екопоселення

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниСтуденти відвідали екопоселення

Наприкінці трудового тижня все більша кількість жителів міст намагається виїхати за його межі — хто на свої дачні ділянки, а хто просто прогулятися лісом.

Молодь відправляється до берегів річок і озер, у лісита гори. Що ними рухає? Найпростіша відповідь: вони бажають бути ближче до природи, скористатись можливістю подихати свіжим повітрям лісів і луків, набратись нових вражень, помилуватись красотами приміських околиць.

Саме таку мету малистуденти-менеджери туристичної індустрії Житомирської філії КІБІТ, які відвідали екопоселення в Новоград-Волинському районі та прослухали розповідь про 22 родини, що живуть у незвичних будинках, зі своїми правилами життя, з цікавими святами та обрядами.

Студентам було цікаво побачити будинки з сонячними батареями, будинок «лисяча нора» та на «курячих лапках». Найбільшу цікавість визвав будинок, що побудований у формі соти бджоли з глиняною підлогою та з зробленими власноруч меблями.