Нова загальноєвропейська системи безпеки

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниНова загальноєвропейська системи безпеки

21 листопада у Вінницький філії Київського інституту бізнесу і технологій пройшла лекція з доктором філософських наук, професором, полковником запасу Мадрагеля Володимиром Андрійовичем.

В. А. Мандрагеля є автором трьох монографій, співавтором восьми підручників, одного навчального посібника, понад 70 статей. Член спеціалізованих вчених рад із захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата філософських наук: НТУУ (КПІ) та Житомирського державного університету ім. І. Франка. Досить цікавою та актуальною є сфера його наукових інтересів: міжнародна, регіональна та національна безпека, нові виклики, загрози, небезпеки і ризики сучасності; історія та розвиток європейської системи колективної безпеки; структура та концептуальні засади діяльності міжнародних організацій, військово-політичних блоків.

В ході лекції здійснено аналіз історичного розвитку системи європейської безпеки, теоретичне обґрунтування етапів її еволюції і формування підґрунтя для будівництва нової загальноєвропейської системи безпеки. Розглянуто сутність, зміст та напрями розвитку сучасних структур безпеки Європи, стан і перспективи розвитку їх відносин з Україною в процесі реалізації національних інтересів України. Виникло багато запитань, на які лектор уміло дав відповіді.

Всі слухачі отримали багато нової та цікавої інформації для осмислення.