Дослідник рідного краю

Житомирська обласна рада у 2012 році започаткувала обласну краєзнавчу премію, яка щороку на конкурсній основі присуджується дослідникам рідного краю за кращі наукові, науково-популяризаторські відкриття з історії, культури та природи Житомирщини, а також працівникам музейних установ, архівів за значний внесок у розвиток музейної справи.

У 2013 році до участі в конкурсі надійшло 39 робіт. Приємно відзначити, що серед загальної кількості робіт конкурсна комісія з присудження премії прийняла рішення відзначити нагородою обласної ради роботу Ігоря Халімовського, студента Житомирської філії Київського інституту бізнесу та технологій («Меценатство і спадщина родини Терещенків»).

Професорсько-викладацький склад та студентство Житомирської філії КІБІТ щиро вітають, бажають натхнення та подальших успіхів у дослідницькій діяльності.