Свято в рамках акції «Ти зможеш, якщо зміг я»

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниСвято в рамках акції «Ти зможеш, якщо зміг я»

В рамках акції «Ти зможеш, якщо зміг я», відбулося спортивне свято у Стаханівській обласній загальноосвітній школі-інтернат 1–2 ступенів № 2.

Партнерами організатору заходу «ЛОЦ «Спорт для всіх» виступили: — фізкультурно-спортивний центр «Вікторія», Луганська філія Київського інституту бізнесу та технологій, Луганська обласна федерація кіокушинкай карате.

З показовими виступами перед учасниками змагань виступили спортсмени Луганської обласної федерації кіокушинкай карате.

У продовження — спортивні конкурси та веселі естафети. Хлопці із задоволенням змагалися у конкурсах з м’ячем, вміло тримали ракетку і влучно «стріляли» в дартс.

На завершення відбулося урочисте нагородження учасників призами організаторів та партнерів спортивного заходу.

Побачене нікого не залишило байдужим. Акція триває.