Щорічна акція «За чисте довкілля» в місті Запоріжжя.

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниЩорічна акція «За чисте довкілля» в місті Запоріжжя.

Щорічна акція «За чисте довкілля» в місті Запоріжжя.

У рамках підтримки активної молоді пройшов черговий захід присвячений місту Запоріжжя. Незважаючи на недоброзичливість погоди, була проведена щорічна акція «За чисте довкілля» присвячена прибиранню в Дубовому Гаю. Активна молодь дуже добре провела час і здобула нові знайомства. У другому етапі, який відбудеться 3 травня, студенти ЗФ КІБіТ та активна молодь міста Запоріжжя вирішили додати креативу і різноманітності в свою працю. Такий підхід дозволить залишити частинку свого серця в нашому улюбленому парку.

Спасибі всім хто не побоявся погоди і прийшов, чекаємо на вас у наступному етапі. Та звичайно ж ми завжди раді бачити нових людей, які готові не словом, а ділом допомогти своєму місту.