«Містером КІБіТ-2016» в Житомирі став «Онлайн-мачо»

Київський інститут бізнесу та технологійНовини«Містером КІБіТ-2016» в Житомирі став «Онлайн-мачо»

Житомирська філія Київського Інституту Бізнесу та Технологій провела традиційний конкурс на звання найвправнішого і найелегантнішого представника сильної статі.

В запеклій боротьбі звання «Містер КІБіТ-2016» здобув Надводнюк Владислав, який  ще й на додачу отримав титул «Містер онлайн-мачо». Званнями «віце-містер» удостоєні Вдовиченко Андрій і Рафальський Роман.
Без уваги не лишилась і решта учасників конкурсу краси. Так перемогу в номінації «Містер елегантність» здобув Заєць Микола, «Містером глядацьких симпатій» став Юга Валерій, а ось звання «Містер міцний горішок» удостоєний Корнєв Чеслав.
Як відзначили організатори конкурсу – представники філії  КІБіТ в Житомирі, конкурс не залишив байдужим нікого:

– Свято пройшло весело, з піснями, конкурсами та гарним настроєм. Бажаємо всім переможцям наснаги, творчого натхнення і чудових посмішок та перемог в житті в будь-якому конкурсі та змаганнях.