Розпочато прийом документів!

priyom dokumentiv pochavsyaПоспішаєш розпрощатися із школою? Час настав!

Приймальна комісія економіко-технологічного коледжу Київського інституту бізнесу та технологій з 1 липня 2017 року  розпочала свою роботу  із прийому документів для випускників дев’ятого класу з метою вступу до коледжу на перший курс.

Прийом документів вступників на основі документу  про базову середню освіту (свідоцтва про закінчення 9 класів) відбувається з 01 липня по 14 липня 2017 року. В подальшому будуть прийматися документи від інших категорій вступників (після 11 класів та після училищ).

Нагадуємо, що в 2017 році приймальна комісія коледжу КІБіТ включила до списку документів медичну довідку форми «086 у»!

Всі бажаючі вступити до економіко-технологічного коледжу КІБіТ можуть тут детальніше ознайомитися з графіком прийому документів, переліком вступних випробувань та графіком вступних іспитів.