Студенти КІБІТу відвідали парк Софіївка.

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниСтуденти КІБІТу відвідали парк Софіївка.

14 жовтня, в суботу студенти та викладачі Київського інституту бізнесу і технологій у рамках навчальної програми відвідали дендрологічний парк Софіївка Національної Академії Наук у стародавньому місті Умань Черкаської області. Це зразок пейзажної паркової композиції води, землі, архітектурних споруджень та скульптур. Сполучення штучних гротів, водоспадів, гірських вершин, каналів, кам’яних лабіринтів з фонтанами, павільйонами, альтанками, скульптурами та мармуровими статуями античних богів, богинь, філософів ті поетів перенесло нашу групу у світ міфів та легенд.

Крім того, студенти мали можливість зустрітися та познайомитись з керівником та студентами Уманської філії.