Акція «Формула дитинства»

Студенти Білоцерківської філії КІБіТ на чолі з Щерицею Іваном Володимировичем активно долучилися до акції «Формула дитинства», що була проведена у місті Біла Церква.

Метою заходу є сприяння гармонійному та культурному розвитку дітей та молоді, сприяння розвитку вокальних та вокально-інструментальних колективів Київської області (в т. ч. м. Біла Церква), пропаганда спорту та здорового способу життя серед молоді та виявлення творчих здібностей серед дітей, дозвілля для батьків, а також привернення уваги дорослих до проблем дитинства у т.ч. дітей з особливими потребами.

За допомогу в проведенні заходу були відзначені подякою за підписом міністра освіти й науки, молоді та спорту України Д.Табачника.