Про участь ЛФ КІБіТ у святкових заходах!

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниПро участь ЛФ КІБіТ у святкових заходах!

10–11 вересня 2011 року, в рік 20-річчя Незалежності України, луганчани та гості обласного центру брали участь у святкових заходах з нагоди 216 річниці міста Луганська!

За ініціативою адміністрації ЛФ КІБіТ та студентської ради філії студенти в святкових та національних вбраннях денної та-де — кількох груп заочної форм навчання приймали участь в урочистих заходах.

Цього дня студенти взяли участь у святковій ході з нагоди Дня міста; відвідали міську виставку квітів «Квіткове місто»; були глядачами спортивних змагань: із спортивного орієнтування, дзю-до, баскетболу; конкурсів та виступів самодіяльних та професійних колективів; учасниками святкових заходів під гаслом «Молодь — коханому місту!».

В рамках святкових заходів в ЛФ КІБіТ працювала творчо — літературна вітальня, пройшли спортивні змагання з бадмінтону!