Участь студентської молоді ЛФ КІБіТ у Божественній літургії

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниУчасть студентської молоді ЛФ КІБіТ у Божественній літургії

14–15 вересня 2011 року в обласному центрі Луганщини перебував Святіший Патріарх Московський і всія Русі Кирило. Мета його візиту — участь у заходах з нагоди 20-річчя Луганської єпархії.

У ці дні, Луганськ гостинно приймав віруючих з усіх міст та районів Луганщини, представників з інших регіонів України.

Святкові заходи розпочалися з молебню в Свято-Володимирському кафедральному соборі та завершилися масовим богослужінням на Театральній площі обласного центру. Захід зібрав понад 15 тисяч учасників.

Студенти денної форми навчання Луганської філії, як і переважна більшість студентів вищих навчальних закладів Луганщини, приймали участь у масовому заході.