Тренувальний похід для студентів КІБІТ

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниТренувальний похід для студентів КІБІТ

В КІБіТі відбувся щорічний осінній тренувальний похід. Цього року студенти і викладачі відправилися в с. Денеші, Житомирської області.

Денеші були і залишаються одним з найбільш зручних місць в Україні для скелелазіння. Скелі з боку річки Тетерів — це крутий обрив заввишки до 25 метрів, з іншого боку переходять в лісову рівнину, на якій в розпал сезону знайти місце для стоянки дуже не просто. Гранітний скеледром порівняно невеликий за розмірами, але досить різноманітний в плані маршрутів. Наявність трас задовольнить не лише професіоналів, але і початківців. Для останніх є досить прості маршрути, багаті багаточисельними і зручними зацепами.

Всі учасники походу підкорили скелю заввишки 27 метрів і отримали масу задоволення.

Крім того, відвідали живописні руїни палацу, побудованого Миколою Терещенко в XIX столітті.