Ансамбль польської пісні прийняв участь у ІІ Фестивалі польської культури

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниАнсамбль польської пісні прийняв участь у ІІ Фестивалі польської культури

23 жовтня Ансамбль польської пісні Житомирської філії Київського інституту бізнесу і технології брав участь у ІІ Фестивалі польської культури у м. Новоград-Волинський. Учасниками фестивалю були полонійні колективи з Житомира, Новограда-Волинського, Козятина.

Виступ ансамблю був високо оцінений організаторами та численними глядачами, що зібралися у місцевому палаці культури. Ансамбль представив три композиції у музичній обробці керівника ансамблю Лариси Борисівни Бойко:

• «Музична подорож Європою» (виконавці — Тетяна Нечай, Олексій Ільков та Оксана Нечипоренко),
  • «Пісня до матері» у виконанні Оксани Нечипоренко,
  • «Дума на два серця» з відомої екранізації «Вогнем і мечем», яку виконала Катерина Ісаєва.

За участь у Фестивалі та високий рівень виконання ансамбль отримав диплом фестивалю, а кожен учасник пам’ятні призи.