Інноватика у вищій освіті Білої Церкви

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниІнноватика у вищій освіті Білої Церкви

14 червня 2012 року відбулася виставка досягнень ВНЗ на тему «Інноватика у вищій освіті Білої Церкви — 2012 року».

Навчальні заклади Білої Церкви I–IV рівня акредитації представили кращі новітні розробки у системі освіти і науки.

На виставці можна було побачити діяльність ВНЗ у різних напрямах і аспектах: робочі навчальні програми нововведених дисциплін із використанням передових технологій науки та техніки, підручники, різні заходи виховної роботи.

Досягнення студентів знайшли своє відображення у науково-дослідній роботі: курсові, дипломні, наукові статті та нагороди за високі показники у навчанні.

Директор Щериця І.В. отримав Диплом за участь Білоцерківської філії КІБіТ у виставці та перемогу у номінації «Діяльність закладу щодо розробки та реалізації власних інноваційних проектів».

Відвідавши виставку, зрозуміло, що вища освіта міста перебуває в активному розвитку і крокує в ногу з часом, а БЦФ КІБіТ займає гідне місце в системі освіти і науки регіону.