Київський інститут бізнесу та технологійНовиниСаух Ірина Василівна отримала почесну подяку за організацію роботи студентів-волонтерів

2 жовтня 2012 року студенти Житомирської філії КІБІТ на чолі з директором Саух Іриною Василівною брали участь у зустрічі міського голови Володимира Дебоя із найбільш активними волонтерами Житомира.

Керівник міста поспілкувався з ініціативною молоддю, нагородив кращі колективи волонтерів почесними грамотами, а також подякував за постійну допомогу та ініціативу в запровадженні соціальних проектів.

Директор Житомирської філії КІБІТ Саух І.В. отримала почесну подяку за організацію роботи студентів-волонтерів.