Профорієнтаційна робота

13 грудня в рамках проведення профорієнтаційної роботи відбулась зустріч адміністрації Житомирської філії КІБІТ з випускниками трьох професійно-навчальних закладів м. Житомира:

• професійного ліцею харчових технологій;
  • професійного ліцею легкої промисловості;
  • вищого професійного училища сервісу та дизайну.

Спершу запрошені гості мали можливість поринути у магію Андріївської ночі під час проведення студентами Житомирської філії театралізованої міні-вистави «Андріївські вечорниці», взяти участь у ворожіннях та скоштувати смачні вареники.

У другій половині зустрічі відбулася змістовна зустріч–бесіда вступників з адміністрацією навчального закладу, завідувачами кафедр та знайомство з навчальними аудиторіями філії.

Більше ста випускників професійно-технічних закладів Житомира 2013 року отримали ґрунтовні відповіді про напрями підготовки у філії, особливості навчання та переваги майбутніх професій.