Творець педагогічної системи

«Творець педагогічної системи» — так називався вечір до 190 — річчя від дня народження українського педагога, основоположника вітчизняної наукової педагогіки та школи К. Д. Ушинського (1823–1871) , який відзначили 11 березня.

Студентські доповіді та дослідження виявились не тільки цікавими, але й визвали жваве обговорення. К. Д. Ушинський став творцем глибокої, стрункої педагогічної системи. Великий внесок він зробив в дидактику, поставивши питання про зміст освіти в школі, принципи організації і методи навчання. А основою педагогічної системи Ушинського є принцип народності, який ґрунтується на думці, що народ має право й повинен мати школу рідною мовою, побудовану на власних національних засадах. З цим принципом погодились всі присутні студенти ЖФ КІБІТ.