Святкування дня народження Святослава Ріхтера

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниСвяткування дня народження Святослава Ріхтера

20 березня ЖФ КІБІТ музично-краєзнавчим вечором «Тут корені твої», відзначила день народження Святослава Ріхтера — «піаніста сучасності номер один».

Присутні прослухали записи концертів маестро, а доповіді, підготовлені студентами, були змістовні та цікаві, адже житомирянам пощастило: пам’ятні місця, пов’язані з ім’ям митця, збереглися.

Вечір був спокійним, затишним завдяки чарівній музиці. Всі зрозуміли наскільки важливо кожній людині займатися улюбленою справою і досягти вершин.

Безумовно, не всім дано стати видатними і всесвітньовідомими людьми, але кожен може стати людиною, яку поважатимуть, щоб не осоромитись перед своїми потомками.