Наукове життя триває: конференція «Онтогенез: психологічний екскурс»

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниНаукове життя триває: конференція «Онтогенез: психологічний екскурс»

Психологічні розвідки ЖФ КІБіТ тривають за будь-яких умов! Дистанційне навчання розширило можливості проводити наукові семінари та конференції для широкого загалу та більше продуктивно організувати робочий час.   Черговим науковим заходом в Житомирській філії КІБіТ стала Міжвузівська студентська науково-практична конференція «Онтогенез: психологічний екскурс», проведений на кафедрі психології 7 грудня.

Поряд із студентами всіх філій КІБіТ у конференції взяли участь студенти ННІ педагогіки ЖДУ ім..І.Франка. Актуальними та інноваційними стали доповіді викладачів та студентів, , мотиваційні промови, присвячені питанням походженню та розвитку людини. Вагомим досягненням стало представлення практичних результатів – презентацій соціальних експериментів студентів.

Вітаємо ЖФ КІБіТ із плідним науковим 2020 роком!.