Київський інститут бізнесу та технологійНовиниЗахист бакалаврських робіт: вітаємо випускників із успішним закінченням Інституту!

Головною метою Київського інституту бізнесу та технологій є випуск кваліфікованих спеціалістів, здатних до конкуренції на перенасиченому ринку праці. На протязі 4 років наші студенти вивчають профільні та загальноосвітні дисципліни, здобувають теоретичні та прикладні знання, формують та розвивають базові та спеціалізовані компетенції. І вінцем їхньої наполегливої праці є здача державного іспиту та захист бакалаврського диплому.

Захист бакалаврських робіт студентів модульної форми навчання показав високий рівень знань випускників, а також продемонстрував нестандартні методи дослідження, що були використані випускниками при написанні дипломів.

Роботи характеризувалися високим рівнем актуальності та наявністю статистичних даних останніх років. Теми, заявлені студентами, в подальшому можуть стати об’єктом подальшого наукового дослідження, а також бути використані на виробництві.

Адміністрація та викладацький склад КІБіТ висловлює найщиріші вітання випускникам бакалаврату та бажає їм успіху у професійній діяльності!