Як студенти КІБіТ в оперу ходили

17 лютого 2017 р.  студенти підготовчого відділення КІБіТ і першокурсники Коледжу відвідали виставу «Наталка Полтавка» в Національній опері України.

IMG_0188

Цей музичний твір було обрано невипадково: для одних він важлива, хоч і екстрвагантна частина підготовки до ЗНО (куди ж без нього), для других – спосіб знайомства з українською культурою. Як студенти з Нігерії, так і студенти з Ефіопії найбільше вподобали українські народні танці, костюми (вони дійсно вбирали око) та сцену весільного обряду Наталки й Петра. Українські глядачі залишилися трошки розчарованими традиціоналістським підходом до твору, напевне, вітчизняному театру все ж варто трохи відходити від народництва.

Не зважаючи на технічні деталі,  настрій це дійство залишило по собі пречудовий, бо що ж може краще розповісти про українську культуру, ніж гопак? Ноги так самі й просяться до танцю.

Вистава стала прологом для діалогу культур, який КІБіТ планує продовжити  вже в цей четвер
(23 лютого 2017 р.) до Міжнародного Дня Рідної Мови. Слідкуйте за новинами!

IMG_0180(1)

IMG_0224