Нові психологічні дослідження: вийшов 37 номер вісника КІБіТ

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниНові психологічні дослідження: вийшов 37 номер вісника КІБіТ

Наукова робота завжди була пріоритетним напрямком діяльності Київського інституту бізнесу та технологій. Завершення 2018 року ознаменувалося черговим «проривом» в науковому світі КІБіТ – побачив світло 37 номер вісника КІБіТ із секції «Психологія». У трьох розділах «Загальна психологія», «Соціальна психологія» та «Психологія бізнесу» опубліковані результати досліджень кафедри психології базового навчального закладу в Києві (зав. Кафедрою Гридковець Людмили Іванівни), а також доцентів Житомирської та Вінницької філій Інституту. Голова редколегії вісника, ректор КІБіТ Олена Вячеславівна Яковлева особливо виділила та порекомендувала до прочитання статтю «Соціальне управління в Китаї: зустріч двох традицій» проф. Димитровоїй Л.М. та Михайлова В.С.