Вступ на спеціальність 053 “ПСИХОЛОГІЯ”

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниВступ на спеціальність 053 “ПСИХОЛОГІЯ”

Київський інститут бізнесу та технологій продовжує набір на бакалаврську та магістерську програму за спеціальністю 053 «Психологія».

Якщо Ви маєте диплом бакалавра з будь-якого напряму, проте хочете стати кваліфікованим психологом, то можете отримати другу вищу освіту в КІБіТ, вступивши без іспитів.

Якщо Ви маєте диплом спеціаліста чи магістра з будь-якого напряму, давно чи нещодавно закінчили ЗВО й отримали повну вищу освіту, але прагнете працювати психологом, то вступайте до магістратури КІБіТ без іспитів уже зараз.

Форма і формат навчання: денна / заочна / модульна, офлайн / онлайн.

Ви цікавитесь мисленням і поведінкою людей? Ви хочете розуміти причини дій, своїх і оточення? Ви замислюєтесь про джерела емоцій? Ви прагнете допомогти собі та близьким впоратись із переживаннями, тривогами, страхами? Ви бажаєте гармонії внутрішнього «Я»? Тоді час почути відповіді на всі питання від висококваліфікованих викладачів, які мають практичний досвід, опановують новітні методики і працюють у волонтерському Центрі психологічної підтримки КІБіТ. Здобувайте ДРУГУ ВИЩУ ОСВІТУ за фахом, який близький та потрібний ВАМ, або вступайте до МАГІСТРАТУРИ, поринаючи в усі деталі психології людини та соціуму, аби незабаром стати спеціалістом в актуальній та вкрай необхідній зараз галузі.