Візит Почесного Консула Республіки Гана до КІБіТ

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниВізит Почесного Консула Республіки Гана до КІБіТ

В рамках розширення міжнародної співпраці Київського інституту бізнесу та технологій із Республікою Гана, 11 липня 2019 року КІБіТ відвідав Почесний Консул Республіки д-р Альберт С Л. Кітчер. Під час зустрічі із ректором Оленою В’ячеславівною Яковлевою були підняті питання можливості поглибленого співробітництва, як в галузі освіти студентів із Гани у Київському інституті бізнесу та технологій, так і взаємодії Інституту із кращими університетами цієї країни.

Д-р. Альберт С.Л. Кітчер подякував КІБіТ за відмінну якість освіти, яку отримують іноземці, та підкреслив, що пишається студентами із Гани, які були нагороджені за кращі виступи на ХХІІІ міжнародній науково-практичній конференції «Студент – Дослідник – Фахівець»