Вихід із зони комфорту: шанс на зміни

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниВихід із зони комфорту: шанс на зміни

zona_comforta

Часом ми стикаємося з ситуацією, коли в нашому житті щось варто змінити: оточення, роботу, повсякденне спілкування, заняття, звички. Але щось нас постійно стримує. Щось постійно нам натякає, що якщо ми почнемо змінювати своє життя, то нічого хорошого не трапиться. Це і називається зоною комфорту. І з неї потрібно виходити. Але як?

Що поганого в зоні комфорту?

Здавалося б, у власному комфорті і безпецы немає нічого поганого. Насправді так і є, але тільки вони сильно ускладнюють розвиток і засвоєння чогось нового.

Будь-який новий досвід – це вихід із зони комфорту. Будь-який ризик, будь-то навчання, бізнес і прийняття важливих рішення – це вихід із зони комфорту. Вихід із зони комфорту – це необхідна умова гармонійного розвитку особистості. Це шанс на зміни. І стосується це абсолютно всіх: і тих, хто бажає отримати вищу освіту, і тих, у кого вже є, наприклад диплом бакалавра або магістра.

Візьміть на себе нові обов’язки

biznes_polshcha

Часом найскладніше вийти з зона комфорту саме вступникам. Після закінчення школи або дев’яти класів з’являється велике бажання йти по «накатаній» і нічого не робити. Але озирніться, як багато можливостей навколо: Київський інститут бізнесу та технологій не дасть збрехати, що способів самореалізації більш ніж достатньо.

Поставте мету, яка вимагає великих змін

По-справжньому складно визначитися з тим, чого хочеться насправді і як досягти бажаного. І чим краще ви зможете розібратися з власними бажаннями, тим краще можна побачити те, що потрібно змінити.

Вступити до університету і отримати диплом бакалавра може бути зовсім недостатньо, хоча, безсумнівно, це вже величезний крок. Подумайте про те, ким бути далі, чим займатися. Можливо варто відкрити свій бізнес або стати підприємцем?

Київський інститут бізнесу та технологій пропонує вам повне нових можливостей життя, яке змусить надовго забути про власну «зону комфорту». Численні тренінги, набуття практичних навичок,, досвідчені педагоги та актуальні повсякденні завдання зможуть втілити в життя ваші найсміливіші фантазії і бажання.