Київський інститут бізнесу та технологійНовиниРозробляємо стратегію правильних закупівель! Олімпіада із предмету «Державні закупівлі для бізнесу»

Вміння правильно робити закупівлі – одна із головних умов успішної реалізації бізнес-проектів. Що б допомогти отримати ефективні відповіді на актуальні питання закупівельної стратегії, серед студентів КІБіТ спеціальностей «Цифрова економіка», «Економіка та фінанси підприємств» та «Менеджмент організацій» була проведена олімпіада із предмету «Державні закупівлі для бізнесу». Кожен із студентів став учасником онлайн-курсу «Несподівана подорож до публічних закупівель» на інформаційному ресурсі infobox.prozzorro.org. Окрім персональних ситуативних кейсів, студенти взяли участь у відкритих торгах та аукціоні, а також більш познайомилися детально з поняттям «допорогової закупівлі».

За результатами студентської олімпіади було визначено переможців:

1 місце – Чигир Єлизавета

2 місце – Жуков Юрій

3 місце – Пальонков Володимир

Адміністрація та викладацький склад вітають наших переможців і бажають їм якомога швидше стати кваліфікованими і компетентними фахівцями!