Черговий успішний випуск підготовчого відділення продемонстрував ефективну та плідну спільну роботу студентів і викладацького складу, а також підтвердив статус Київського інституту бізнесу та технологій в якості лідера міжнародного бізнес-освіти.
Наші дорогі іноземні студенти! Вітаємо вас із успішною здачею екзаменів та отримання сертифікату про закінчення підготовчого відділення! Бажаємо вам подальших успіхів і плідної навчання в стінах КІБіТ!