Київський інститут бізнесу та технологійПідготовка до НМТ з української мови замінити на Підготовка до НМТ / ЗНО з української мови

Яким буде НМТ з української мови у 2024 році

Зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) в 2024 році втретє не буде — випускники складатимуть НМТ з математики, історії України, української мови (без літератури) та предмету на вибір — в один день. ДПА цього року теж не відбуватиметься.

Ціль іспитів з української мови — визначення рівня знань та розуміння мовних навичок учасників, вміння аналізувати та розуміти тексти, використовувати правильну граматику та лексику. Результати є одним з критеріїв вступу до закладів вищої освіти.

Іспити з української мови відбуватимуться в тимчасових екзаменаційних центрах у 2 сесії (основна та додаткова). Додаткова призначена для тих, хто не зміг взяти участь у основному тестуванні з української мови. Учні отримуватимуть результати у своїх персональних кабинетах.

Програма з української мови містить 30 запитань:

• Десять вимагають вибору однієї правильної відповіді із чотирьох запропонованих варіантів.
  • П’ятнадцять наступних — вибір правильної відповіді з п’яти варіантів.
  • Ще п’ять тестів — на встановлення відповідності, де необхідно правильно підібрати чотири “логічні пари”.

Питань з мови на надання письмової розгорнутої чи короткої відповідей не передбачено.

Етапи підготовки до ЗНО (НМТ) з Української мови і літератури в KIБiT

Курс КІБіТ до НМТ/ЗНО з української мови відбувається онлайн. Процес підготовки включає повторення та систематизацію матеріалу і надає знання, які найчастіше вимагаються на іспиті.

Особлива увага під час підготовки до ЗНО/НМТ з української приділяється опануванню практичних навичок та побудові алгоритмів для вирішення певних типів завдань, що допомагають слухачам навчатися швидко та ефективно виконувати їх, аби правильно розрахувати час протягом написання ЗНО.

В навчальний процес курсу НМТ включені для викладання всі теми з мови, що передбачає програма середньої школи з української мови:

• Будова слова. Словотвір.
  • Фонетика. Графіка. Орфоепія. Орфографія.
  • Синтаксис.
  • Лексикологія. Фразеологія.
  • Морфологія.
  • Розвиток мовлення.
  • Стилістика.

Наші викладачі

Старший викладач Волошина Катерина Валеріївна – наставник абітурієнтів та студентів, досвідчений фахівець (понад 10 років досвіду підготовки молоді до реалізації поставленої мети – високих балів з української та вступу до омріяного закладу освіти).

Результати для учнів

Власна методика нашого навчального центру та досвідчені викладачі допоможуть досягти всіх тонкощів цьогорічного тесту з української легко та навіть весело.

За допомогою мемів, ігор та жартів, зрозумілих та зручних засобів, створюючи разом нові стратегії запам’ятовування, наші курси проведуть крізь терни української морфології та хащі пунктуації мови до бажаного результату.

Крім ґрунтовної підготовки до НМТ (ЗНО), на заняттях з мови учнів чекає дружня атмосфера, цікаві факти з літератури та мистецтва, психологічна підтримка, підказки щодо вступу, лайвгаки для написання вступникам мотиваційного листа та багато іншого!

Переваги для батьків

Головна перевага — успішна підготовка до НМТ з української в невеликій групі з індивідуальним підходом за значно нижчу ціну, ніж індивідуальне репетиторство.

Батьки мають змогу оцінити рівень знань дитини на кожному етапі вивчення української.

Вартість навчання

300 грн за одне заняття (120 хвилин)

Що включено до вартості курсів?

Навчання проходить в міні-групі онлайн з індивідуальним підходом і зворотнім зв’язком з викладачем, перевірка домашнього завдання та відповіді на запитання, пробне тестування до НМТ/ ЗНО, зручний доступ до матеріалу у гугл-класі з корпоративного акаунту, доступ до спільного чату.

Курси КІБіТ та українська мова — ваші знання до успіху!

Київ
пров. Зоряний, 1/5, каб. 203
+38 (050) 341-42-42 (Viber, Telegram)
+38 (095) 110-12-12 (Viber, Telegram)