Отримай якісну освіту! Ми допоможемо випускникам 9-11 класів досягти в житті самореалізації та успіху!
Шановний абітурієнте! Зараз ТИ обираєш своє професійне майбутнє, що починається з якісної освіти, яка забезпечить успішну та фінансово стабільну кар’єру.
Ефективний старт реалізації ТВОЇХ амбіцій забезпечить Фаховий коледж КІБіТ! Ми надаємо унікальні можливості застосовувати набуті знання, уміння та навички на практиці: від цікавих завдань протягом пар (справжні ситуації, бізнес-кейси, розмаїті проєкти) до роботи у державному і приватному секторах із перспективою подальшого працевлаштування, оскільки поєднання теоретичних знань та практичного втілення здобутих компетенцій значно підвищує ТВОЮ конкурентоспроможність на ринку праці.
Коледж здійснює освітньо-підготовчу діяльність у Києві та Житомирі. Залежно від рівня попередньої освіти й обраної спеціальності термін навчання може варіюватись від 2 до 4 років. Одержавши диплом фахового молодшого бакалавра, ТИ продовжуєш навчання одразу на ІІ курсі в Інституті, стаючи бакалавром, а згодом і магістром. Адже КІБіТ – це послідовна (ступенева) освіта.
Обираючи київський коледж КІБІТ, ти з перших курсів поринаєш у знайомство з бізнесом і бізнес-моделями та прямуєш до омріяного заслуженого успіху.
Студенти Фахового коледжу КІБіТ опановують всі технічні аспекти спеціальності (програмне забезпечення, ВЕБ-дизайн, мови програмування, ШІ, методи обчислень, інженерна і комп’ютерна графіка, тестування, захист інформації, облікові системи), зосереджуючись на сучасних трендах ІТ.
Управління ресурсами й людським капіталом, комунікація та стратегічне мислення, контроль і планування, адміністрування та керування процесами, діяльністю і часом – це знання, уміння та навички, які здобувають і розвивають студенти, аби ефективно працювати у державних або приватних організаціях.
Універсальна підготовка, що передбачає поєднання економічних і правових знань, фінансових навичок та фінтех-новинок гарантує успішну кар’єру в галузях економічного сектору – фінансовому і банківському, на фондовому ринку та у страхуванні.
Висококваліфіковані викладачі-практики, які надають допомогу в Центрі психологічної підтримки КІБіТ і оснащеній необхідним сучасним інструментарієм для впровадження психологічних методик та методів кімнаті, розкриють студентам усі особливості й напрями діяльності соціальних робітників та психологів.
Київ
пров. Зоряний, 1/5, каб. 203
+38 (050) 341-42-42 (Viber, Telegram)
+38 (095) 110-12-12 (Viber, Telegram)
vstup@kibit.edu.ua
Житомир
вул. Комерційна, 2
+38 (097) 770-76-18 (Viber, Telegram)
+38 (063) 515-94-48
info_gt@kibit.edu.ua