Вступ на бакалаврський (перший) рівень вищої освіти можливий після закінчення школи (на І курс) та після отримання першої вищої освіти (на ІІ курс)
Бакалавр – перший кваліфікаційний рівень вищої освіти, який необхідний для становлення і розвитку фахівця у певній галузі. Обираючи спеціальність зі вступом до Київського інституту бізнесу та технологій, ВИ долучаєтесь до когорти професіоналів, здатних навчити та розкрити всі аспекти практичної діяльності, мотивуючи власним прикладом і досвідом.
ВИ самостійно визначите форму (денна / заочна) і формат навчання (офлайн / онлайн), одразу поринете в яскраве студентське життя завдяки розмаїтим (розважальні, спортивні, науково-практичні, навчальні, пізнавальні) заходам, зустрінете однодумців та збагатитесь контактами, беручи участь у тренінгах і круглих столах, публічних лекціях, конференціях та форумах завдяки спілкуванню з професіоналами в різних галузях державного і приватного секторів. Деканат і ректорат, викладачі й адміністрація стануть ВАШИМИ колегами й помічниками, оскільки для нас повага та індивідуальний підхід є основою довготривалих дружніх стосунків.
Протягом навчання ВИ зрозумієте специфіку Вашої спеціальності, аналізуючи конкретні ситуації та бізнес-кейси, проводячи науково-практичні дослідження, працюючи над проєктами, випробовуючи себе в ролі командного гравця і лідера, здобуваючи знання та розвиваючи уміння і навички, позбудетесь недоліків і примножите чесноти. Залежно від рівня попередньої освіти й обраної спеціальності термін навчання може варіюватись від 3 до 4 років. Одержавши диплом бакалавра, ВИ продовжуєте навчання у магістратурі (Економіка / Психологія), адже КІБіТ – це послідовна (ступенева) освіта.
Набуті у Київському інституті бізнесу та технологій компетенції допоможуть ВАМ стати багатопрофільним фахівцем, конкурентоспроможним на ринку праці, що стрімко трансформується через виклики сьогодення.
КІБіТ – це запорука ВАШОГО професійного успіху!
Стартап-, тайм- і селфменеджмент, інвестиційний, міжнародний та інформаційний менеджмент, логістика й маркетинг, особливості управлінських рішень, менеджмент організацій та підприємництво – це те, що вповні опановують студенти Київського інституту бізнесу та технологій, аби спланувати й реалізувати бізнес-кар’єру.
Комплексна підготовка студентів передбачає поєднання економічних і правових знань, фінансових навичок та фінтех-новинок, що гарантує успішну кар’єру в галузях економічного сектору – фінансовому і банківському, на фондовому ринку та у страхуванні.
Завдяки викладачам-практикам, які надають допомогу в Центрі психологічної підтримки КІБіТ і оснащеній необхідним сучасним інструментарієм для впровадження психологічних методик та методів кімнаті, студенти розкривають усі особливості практичної діяльності, опановують різні актуальні напрями психології, стаючи висококваліфікованим універсальним фахівцем.
Київ
пров. Зоряний, 1/5, каб. 203
+38 (050) 341-42-42 (Viber, Telegram)
+38 (095) 110-12-12 (Viber, Telegram)
vstup@kibit.edu.ua
Житомир
вул. Комерційна, 2
+38 (097) 770-76-18 (Viber, Telegram)
+38 (063) 515-94-48
info_gt@kibit.edu.ua