Київський інститут бізнесу та технологійНовиниДиректор Житомирської філії Саух Ірина Василівна на V Польсько-українському науковому форумі

На виконання положень Угоди про співробітництво між Академією педагогічних наук України та Польською академією наук, укладеної у грудні 2006 року, 23-26 вересня 2013 року у Кракові на базі Педагогічного університету ім. Комісії національної освіти відбувся V Польсько-український науковий форум. Форум, тема якого: «Інтердисциплінарність педагогіки та її субдисциплін», проводиться НАПН України спільно з Комітетом педагогічних наук Польської академії наук.

В складі української делегації брала участь директор Житомирської філії Київського інституту бізнесу та технологій Саух Ірина Василівна (заслужений працівник освіти, к.е.н., доцент).