Друга вища освіта (Післядипломна)

Київський інститут бізнесу та технологійДруга вища освіта (Післядипломна)

Друга вища освіта в Київському інституті бізнесу та технологій

Якщо Ви вже маєте вищу освіту, але прагнете персонального і професійного розвитку, що полягає в безперервності освіти, то ласкаво просимо до Київського інституту бізнесу та технологій. Навчання на другій вищій освіті означає Вашу сміливість бути відкритим до змін та викликів часу, засвідчує готовність і бажання вдосконалити вже набуте й опанувати нове, доводить мотивацію та дисципліну в контролі над власним життям, підкреслює усвідомлення важливості поглиблювати контакти у різних сферах.

КІБіТ розширює горизонти навчання без вікових обмежень, а наші освітні програми містять міжгалузеві дисципліни, пов’язані з економікою, психологією та ІТ, що дозволяє випускникам закладу бути лідерами на ринку праці.

Чому варто здобувати Другу вищу освіту?

• ВИ – конкурентоспроможні на ринку праці.
  • ВИ можете суттєво підвищити свій заробіток.
  • ВИ удосконалите наявні та здобудете нові й актуальні знання, уміння і навички, необхідні у Вашій професії та на Вашій посаді.
  • ВИ осучасните фундаментальні знання.
  • ВИ зробите саморебрендинг.
  • ВИ опануєте нову спеціальність, пов’язану з Вашою роботою, для кар’єрного росту.
  • ВИ реалізуєтесь в іншій професії, яку бачите своїм майбутнім.
  • ВИ станете універсальним (поліфункціональним) фахівцем.
  • ВИ зможете впоратись із великим обсягом інформації та баз даних, оскільки навчання тренує пам’ять.
  • ВИ долучитесь до когорти людей, які обирають life-long learning – безперервну освіту і самовдосконалення протягом життя.
  • ВИ зміните нецікаву роботу на захопливий фах за власним свідомим вибором.
  • ВИ розвинете soft skills – «м’які / гнучкі» навички (комунікабельність, адаптивність, стресостійкість, емпатія, лідерство, креативність), завдяки яким будете успішним як в роботі на будь-якій посаді, так і у соціумі загалом.
  • ВИ знайдете однодумців, збагатитесь незабутніми враженнями та новими контактами.
  • ВИ посилите особисті переваги й набудете нових чеснот.

Переваги здобуття другої вищої освіти у КІБіТ:

• диплом державного зразка;
  • співпраця між студентами та викладачами, адміністрацією на основі взаємної довіри та поваги, індивідуального підходу і рівноправності;
  • прогресивне обладнання (комп’ютери, проектори, камери, мікрофони, інтерактивне навчання);
  • новітні тенденції, впроваджені в освітній процес (цифровізація та діджиталізація в оновленні дисциплін і навчальних програм, врахування світових трендів, як ІоТ – Інтернет речей, АІ/ ШІ – штучний інтелект, Е-управління);
  • практичні завдання від початку навчання (реальні кейси, які ретельно досліджують, щоб одразу залучати студентів до відповідної фахової діяльності);
  • практика у державних і приватних структурах (компаніях, організаціях, установах);
  • постійна комунікація між викладачами, студентами та деканатом (безпосередньо в корпусі, а також телефоном / Viber / Telegram) щодо загальних і конкретних поточних питань;
  • зручні навчальні платформи, які постійно підтримує наша технічна служба (Goole Class та Google Meet);
  • професійне наукове середовище (регулярні заходи – круглі столи, вебінари, форуми, публічні лекції, наукові семінари, конференції, тренінги, які сприяють розвитку знань, умінь і навичок у колі фахівців – теоретиків та практиків);
  • висококваліфікований професорсько-викладацький склад

Який процес навчання і програма навчання?

• Денна форма навчання. Офлайн, але у разі неможливості долучитись до навчання безпосередньо в аудиторії студенти присутні дистанційно, в режимі онлайн, підключаючись у Google Meet. У такому разі наші викладачі працюють у змішаному / комбінованому форматі. Пари починаються о 9:30 від понеділка до п’ятниці.
  • Заочна форма навчання. Модульна система занять за європейський зразком бізнес-школи MBA (щомісяця чотири дні поспіль інтенсивні теоретико-практичні заняття з викладачами), щоб ефективно поєднувати роботу і навчання.

Програми навчання оновлюються щороку відповідно до актуальних вимог ринку праці.

Бакалавр 053 Психологія

Бакалавр 072 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок

Бакалавр 073 Менеджмент

Магістр 051 Економіка