Київський інститут бізнесу та технологій у Житомирі

житомир

Житомирська філія КІБіТ розпочала свою діяльність у 2002 році. Незмінно дотримуючись головних правил, КІБіТ у Житомирі, як і всі житомирські інститути та університети, надає своїм студентам якісні знання, що відкривають шлях до практичної самореалізації і відповідають запитам найвимогливіших роботодавців. Нинішні студенти отримують усе те, що відповідає вимогам моделі сучасного фахівця: глибокі фахові знання, володіння двома іноземними мовами. Викладання забезпечують як власний висококваліфікований професорсько-викладацький склад філії, так і провідні фахівці бізнес-середовища Житомира. Це дає змогу поєднати досвід наукової, методичної та викладацької роботи з високим професіоналізмом спеціалістів-практиків.

Київський інститут бізнесу та технологій у м. Житомир здійснює свою діяльність у сучасному просторому приміщенні, що розташоване в екологічно чистому районі міста в 15 хвилинах їзди від центру зі зручним транспортним сполученням.

Головна мета ЖФ КІБіТ – підготовка висококваліфікованих фахівців за спеціальностями «Фінанси, банківська справа та страхування», «Облік і оподаткування», «Менеджмент», «Публічне управління та адміністрування» та «Психологія», здатних плідно працювати, створювати та розвивати власний бізнес в умовах ринкової  економіки.

Головна місія ЖФ КІБіТ – повсякденно збагачуючи зміст освіти на базі передових навчальних технологій, всебічної інформатизації, активно сприяти розвитку людського потенціалу на благо України.

гуртожиток

Матеріально-технічна база Житомирської філії КІБіТ: аудиторії з сучасним дизайном інтер’єру, комп’ютерні класи, обладнані новітніми ПЕОМ, що під’єднанні до мережі Internet, комп’ютеризований інформаційно-бібліотечний центр з читальною залою, затишний студентський кафетерій, спортивна зала з оптимальним набором тренажерів, кімната для занять настільним тенісом, дзеркальна танцювальна студія, актова зала, укомплектований всіма необхідними технічними засобами конференц-зал, профілакторій готельного типу (wi-fi, гаряча вода цілодобово, 1 санвузол на блок), де створені всі необхідні житлово-побутові умови.

Студенти Житомирської філії КІБіТ залучаються до пошукової та науково-дослідної роботи, беруть участь у роботі фахових конференцій і семінарів, майстер-класах та воркшопах, тренінгах та виїзних фестивалях.

Творчий потенціал студентів покликані підтримувати і розвивати: молодіжний центр туристичного краєзнавства «Мандри», центр соціально-психологічних технологій «Master Life», центр успішного бізнесу «Business Time 24», молодіжний літній табір активного відпочинку та самопізнання «Summer Camp».

Кращі студенти направляються на навчальну, виробничу та переддипломну практики з перспективою працевлаштування. Важливим є те, що кожен рік кількість заявок на випускників інституту від потенційних роботодавців перевищує можливості закладу.

Випускники ЖФ КІБіТ підготовлені до роботи на підприємствах усіх галузей та форм власності, в органах державного управління.

Навчальний заклад працює за принципом серйозного професійного підходу до організації навчального процесу, і кожен студент має можливість відвідувати індивідуальні та групові консультації – з метою максимально якісного засвоєння навчального матеріалу.

%d0%b6%d1%845

Студенти як денної, так і заочної  форм навчання мають можливість пройти підготовку за наступними освітньо-кваліфікаційними рівнями: «Молодший спеціаліст», «Бакалавр», «Спеціаліст» та «Магістр».  Вступ на навчання в м. Житомир здійснюється на підставі атестату про повну загальну середню освіту, диплома молодшого спеціаліста, диплома бакалавра та диплома спеціаліста.

%d0%b6%d1%842

Також здійснюється навчання в Житомирі випускників різних вищих навчальних закладів з освітньо-кваліфікаційним рівнем «спеціаліст» (друга вища освіта). Заочна форма навчання в Житомирі на базі вищої освіти - 1 рік 6 місяців. Ціни на навчання на заочну та денну форму навчання у Житомирі залежать від обраного напряму підготовки. Оплата можлива поквартальна, посеместрова, за рік.

Заочна форма навчання в КІБіТ (Житомир) – це:

  • можливість отримати вищу освіту для тих, хто хоче поєднати навчання з роботою або для тих, хто бажає паралельно одержати іншу освіту;
  • можливість стати високоосвіченим, конкурентоспроможним фахівцем, влаштуватися на престижну роботу в найрізноманітніших галузях: науковій, видавничій, мистецькій, в урядових, державних, науково-дослідних та науково-інформаційних установах.

Заочне навчання, як і денне, здійснюється за кредитно-модульною системою. Освіта, одержана на заочній формі навчання в КІБіТ, відповідає сучасним європейським стандартам. Завдяки продуктивним методикам викладання, творчому та індивідуальному підходу до кожного студента, додатковим заняттям та факультативам формується майбутній ерудований фахівець, здатний посісти провідне місце в сучасному діловому світі та відповідає запитам найвимогливіших роботодавців.

Житомирська філія КІБіТ, як і всі ВУЗи Житомира, щороку бере участь у ярмарках професій, де абітурієнти та їх батьки мають можливість отримати максимум інформації про університети, академії, інститути Житомира, а також коледжі, професійно-технічні навчальні заклади та навчальні філіали у місті, навчальні програми та знайти найбільш сприятливі умови для подальшого навчання.

Житомирська філія КІБіТ має коледж, який здійснює навчання за рівнем «молодшого спеціаліста» за спеціальностями:

  • Менеджмент;
  • Фінанси, банківська справа та страхування;
  • Соціальна робота.

Студентам денної форми навчання надається гуртожиток.

Телефон

(0412) 44-84-07, 48-24-50

Email

info@kibit.edu.ua

Адреса

10029, Житомирська обл., м. Житомир, вул. Комерційна, 2