Житомирська філія Київського інституту бізнесу та технологій (ЖФ КІБіТ) розпочала свою діяльність у 2002 році. Незмінно дотримуючись головних правил МОН, ми надаємо своїм студентам якісні знання, уміння та навички, що задовольняють запити найвимогливіших роботодавців.
Місія ЖФ КІБІТ полягає у стабільному функціонуванні та розвитку соціально-орієнтованого конкурентоспроможного закладу вищої освіти, який відповідає потребам українського та міжнародного ринків праці.
Сучасний стан Житомирської філії КІБіТ – це результат невпинної роботи колективу задля поступу закладу і подальшої модернізації. Сьогодні наш Інститут надає широкі можливості здобуття вищої освіти, підвищення кваліфікації в різних галузях менеджменту, фінансів, економіки та психології, проводить науково-дослідну роботу, співпрацює з міжнародними компаніями.
Зв’язок
+38 (097) 770-76-18
+38 (063) 515-94-48
+38 (0412) 48-24-50
info@kibit.edu.ua
Адреса
10019 Україна, Житомирська обл., м. Житомир, вул. Комерційна, 2
Пн-Пт: 9:00 – 18:00