Вінниця

Вінницька філія Київського інституту бізнесу та технологій (ВФ КІБіТ) розпочала свою діяльність у 2002 році.

Вже майже 15 років випускники нашої філії працюють у регіоні за спеціальностями, рухаючись вгору по кар’єрних сходах.

Головна мета ВФ КІБіТ – надати студентам сучасні знання, забезпечити високий професійний рівень, створити умови для гармонійного розвитку особистості кожного студента. Випускники Вінницької філії КІБіТ підготовлені до підприємницької, комерційної, організаційно-управлінської, виробничої діяльності на підприємствах, установах різних форм власності.

Київський інститут бізнесу та технологій у місті Вінниця здійснює свою діяльність у власному просторому приміщенні, що розташоване в спокійному районі міста. Матеріально-технічна база Вінницької філії КІБіТ включає комфортні аудиторії обладнані проекторами та комп’ютерами, що під’єднані до мережі Internet, наукову бібліотеку з читальною залою, спортивну залу з тренажерами, укомплектований всіма необхідними технічними засобами конференц-зал.

Професорсько-викладацький склад ВФ КІБіТ стимулює не тільки навчальний, а і науковий інтерес у студентів. Кожного року представники Вінницької філії беруть участь у міжнародній науково-практичній конференції «Студент-дослідник-фахівець», яку проводить КІБіТ в Києві.

Для визначення майбутніх учасників конференції у Києві, кафедри проводять круглі столи у Вінниці. Студенти кафедри економіки та менеджменту виступають з розробкою актуальних проблем української економіки та їх подолання. Майбутні IT спеціалісти готуються до «хакатона», який завжди проводиться в Києві (наприклад, дається завдання створити власний сайт або комп’ютерну гру).
Активно працюють органи студентського самоврядування. До основних напрямів їх діяльності входить організація та проведення тематичних заходів, благодійних акцій, наповнюючи студентське життя незабутніми заходами та подіями, а саме: дебют першокурсника, красуня КІБіТ, містер КІБіТ, КВК, екскурсії, туристичні походи тощо.

Вінницька філія КІБіТ має такі програми навчання:

Фінанси, банківська справа і страхування

Комп’ютерна інженерія

Менеджмент

Облік і оподаткування

Фінанси, банківська справа та страхування

Психологія

ДПА

ЗНО

Контакти

Зв’язок
+38 (0432) 55-10-26
+38 (073) 463-49-77
+38 (068) 515-07-40

info@kibit.edu.ua

Адреса
21022 Україна, Вінницька обл., м. Вінниця, вул. Сергія Зулінського, 31/46

Пн-Пт: 9:00 – 18:00