Київський інститут бізнесу та технологій в Умані

У центрі України знаходиться Уманська філія київського ВУЗу – КІБіТ (Київського інституту бізнесу та технологій). Навчальний заклад розташований в історичній частині міста на провулку Тихому, 2 (попередня назва Клари Цеткін).

Філія КІБІТ в Умані впевнено крокує поряд з іншими ВНЗ міста: Уманським національним університетом садівництва та Уманським державним педагогічним університетом імені Павла Тичини.

Голова студентської ради Уманської філії КІБІТ входить до складу Студентської ради м. Умані, яка функціонує при міському голові м. Умань.

Студентське життя в УФ КІБІТ дуже різнобарвне. Вищий навчальний заклад надає широкі можливості для розвитку та самореалізації кожної особистості. Студентам створено умови для самостійного вдосконалення знань у вільний від навчання час, розвитку їх захоплень, усі охочі можуть зайнятися громадською діяльністю, спробувати себе у студентському самоврядуванні, різноманітних гуртках, секціях, клубах та центрах за інтересами.

Незважаючи на деякі складнощі студентського життя, воно наповнене неповторними моментами. Спільні походи до кафе, вилазки на природу, веселі розіграші в гуртожитку, нічні заняття перед іспитом, гордість за отриманий високий бал і численні свята та нові знайомства.
Поза сумнівом, студентські роки, що летять як мить, стануть одним із кращих періодів вашого життя та залишать по собі приємні спогади про навчання в місті Умань незалежно від того на денній чи заочній формі навчання ви будете студентом.

Тож сміливо вливайтеся в студентський колектив нашого ВУЗу в Умані, проявляйте активність та реалізуйте свій потенціал на повну!  

 

Телефон

050 411 65 48; 093 207 93 35; 04744 428 20

Email

info@kibit.edu.ua

Адреса

20300, Черкаська обл., м. Умань, провулок Тихий, 2