Зустріч студентів Вінницької філії КІБіТ із представником «Укрпошти»

Київський інститут бізнесу та технологійПодіїЗустріч студентів Вінницької філії КІБіТ із представником «Укрпошти»

inna soloviychuk128 лютого 2018 року в Вінницькій філії КІБіТ відбулася зустріч студентів другого та третього курсів Інституту та коледжу з представником Вінницької дирекції українського державного підприємства поштового зв’язку «УКРПОШТА» Інною Соловійчук, спеціалістом відділу підбору персоналу вищезгаданої установи.

Метою проведення заходу було сприяння обміну інформацією між студентами та роботодавцями. Студенти дізналися про діяльність підприємства, отримали інформацію про відкриті вакансії, а також ознайомилися із програмами щодо працевлаштування, стажування та проходження виробничої практики.

Пані Соловійчук розповіла, які позитивні зміни відбулися на підприємстві за останні кілька років. Студенти були проінформовані про обсяги надання послуг, корпоративну етику та особливості прозорої оплати праці на підприємстві.

В кінці зустрічі  учасникам зустрічі була надана можливість поставити доповідачці свої запитання.

Результатом бесіди Інни Соловійчук із керівником Вінницької філії КІБіТ  стала попередня домовленість про проходження практики студентами Інституту та коледжу на підприємстві «Укрпошта»