Вінницька філія коледжу КІБІТ: навчаємо на фінансиста

Київський інститут бізнесу та технологійНовиниВінницька філія коледжу КІБІТ: навчаємо на фінансиста

Вміння раціонально перерозподіляти кошти сьогодні є однією з найбільш важливих компетенцій, за наявністю якої можна оцінити рівень професіоналізму будь-якого співробітника економічної сфери. У своєму прагненні забезпечити регіони кваліфікованими фахівцями економіко-технологічний коледж КІБіТ здійснює інноваційне навчання фінансистів в місті Вінниця (де знаходиться філія навчального закладу). Щорічно коледж оголошує про набір на спеціальність «Фінанси, банківська справа і страхування», яка випускає грамотних співробітників для роботи в бізнесі і приватному секторі.

vinnica financi kolledjНавчальний процес коледжу ВФ КІБІТ: особливості навчання фінансистів в Вінниці

Перший курс коледжу – вивчення загальноосвітніх предметів шкільної програми старших класів (з акцентом на технічні дисципліни). Однак уже на першому році навчання студенти вчаться робити презентації, беруть участь в проектах, знайомляться із корпоративними комп’ютерними програмами, починають активно вивчати англійську мову. Починаючи з другого курсу навчання будується виключно навколо профільних дисциплін («Фінанси, банківська справа і страхування», «Маркетинг», «Макроекономіка», «Реклама та рекламна діяльність», «Податкова система», «Мікроекономіка»), а на третьому курсі вводяться спеціалізовані навчальні курси, після вивчення яких студенти повністю освоюють професію фінансиста:vinnica financi kolledj4

• Економіка підприємства
  • Менеджмент
  • Економічний аналіз
  • Страхування
  • Гроші та кредит
  • Фінанси підприємства
  • Управління персоналом
  • Бухгалтерський облік
  • Фінансовий облік
  • Ціноутворення
  • Адміністративний менеджмент

Навчання на фінансиста у Вінниці також може здійснюватися із акцентом на додаткові спеціалізовані навчальні дисципліни. В рамках положення про  автономію навчальних закладів коледж ВФ КІБІТ розробив освітні програми «Банківська справа і страхування», «Бухгалтерський облік», «Фінанси», навчаючись на яких студенти зможуть придбати додаткові компетенції.

Здобуття професії фінансиста у Вінницькій філію коледжу КІБіТ передбачає випуск професіонала-іннноватора, однак вимагає відповідної подачі навчальних курсів. Тому адміністрація навчального закладу особливо серйозно ставиться до підбору кадрів – практично всі викладачі мають досвід роботи в приватних та державних структурах і володіють інформацією про всі «підводні камені» роботи фінансового співробітника. Отже під час практикумів та тренінгів студенти не тільки вивчають підручники, але й беруть участь у різних проектах, також для них моделюються фінансові кейси, що вимагають поетапного вирішення.

Професія фінанси: ким і де зможуть працювати випускники економіко-технологічного коледжу КІБіТ

Сучасна молодь характеризується здоровим глуздом та практичністю, тому вже в процесі вибору навчального закладу абітурієнти цікавляться не тільки, які предмети будуть вивчати, а й ким вони зможуть працювати. Перерахуємо майбутні професії студентів, які вивчають фінанси у Вінницькій філії коледжу КІБіТ:

• Дилер (торговець на біржі за свій рахунок) і брокер (посередник) за заставними і торговельних операцій
  • Біржовий маклер
  • Страховий агент
  • Інспектор з організації інкасації та перевезення цінностей
  • Митний інспектор
  • Старший контролер-оператор
  • Інспектор податкової служби
  • Старший касир
  • Інспектор з експорту
  • Операціоніст із фінансів
  • Кредитний інспектор

vinnica financi kolledj2Без набуття практичного досвіду отримати професію фінансиста у Вінниці абсолютно неможливо, тому ВФ коледжу Київського інституту бізнесу та технологій укладає з провідними підприємствами міста угоди про проходження практики. Таким чином на момент випуску студенти вже є справжніми досвідченими професіоналами. Серед організацій, де проходять старшокурсники практику під час навчання, можна назвати наступні:

• Фінансова установа «Перший Інвестиційний банк»
  • Перевізник «Нова Пошта»
  • Торгівельне підприємство «Авеста» (м Козятин)
  • Вінницький олійно-жировий комбінат
  • Управління «Житло-сервіс»
  • Гіпермаркет «Епіцентр»

Якщо ви забажаєте більше дізнатися та більшому навчитися, поспішаємо повідомити, що після випуску зовсім не обов’язково розлучатися з ВФ КІБіТ. Після закінчення коледжу, випускники можуть продовжити вивчення фінансів в рідній Вінниці, вступивши одразу на третій курс спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» Київського інституту бізнесу та технологій.

vinnica financi kolledj1У сучасному світі важко жити і не розуміти, що таке фінансова сфера і як вона функціонує. А уявіть собі, що ви будете не тільки знати, але і вміти в ній працювати! Якщо це те, що вам потрібно, звертайтеся за довідками в нашу приймальну комісію за адресою вул. Сергія Зулінского, 31, а також телефонуйте за номером +38 (0432) 693262. Бажаєте отримати професію фінансиста у Вінниці? Ласкаво просимо до економіко-технологічного коледжу КІБІТ!