Київський інститут бізнесу та технологійНовиниЯк придумали «Каппучино» і не тільки … Вінницькі студенти в підземеллях Капуцинів

kapuciniСтуденти Вінницької філії коледжу КІБіТ продовжують відкривати для себе невідомі сторони свого рідного міста. Представники спеціальності «Комп’ютерна інженерія» та «Фінаси, банківська справа і страхування» відвідали костел Діви Марії, а також спустилися до відомих Вінницьких підземель. За деякими джерелами інформації, підземні ходи, подібно до променів, розташовані по всій території Вінниці, і всі сходяться до «сонечка» – місця, де знаходиться костел. Однак через безпеку екскурсантів для відвідування відкриті лише деякі з них.

Студенти відвідали мінус перший та мінус другий поверхи, де ознайомилися з історією чернечого ордену Капуцинів. Відвідувачі із цікавістю дізналися, що саме цьому ордену вони зобов’язані походженням всіма улюбленого «Каппучіно», оскільки ченці носили плащ коричневого кольору з гострим капюшоном, підв’язували його білою стрічкою (асоціація – кава із збитими вершками) та навчили місцеве населення сприймати каву в якості десертного напою.

У приміщеннях підземелля студенти познайомилися із побутом ордена, побачили відоме чернече вбрання, почули багато цікавих історій. Не обійшлося тут і без традиційної «страшилки» про дух ченця, який колись потонув у чані із недовареною пивною юшкою та зараз мешкає у підземеллі.

Хотілося б відзначити, що студенти Вінницької філії коледжу КІБіТ знову відвідали екскурсію саме перед парами, тобто вирішили не спати або займатися домашніми справами, а вибралися «у світ» та  більше дізнатися про рідне місто. Адміністрація коледжу висловлює активним студентам велику подяку і бажає всім іншим брати позитивний приклад та не відставати!